Broetje-Serwis

Innowacyjne technologie

Firma BRÖTJE wprowadziła do swojej oferty nowe, gazowe kotły kondensacyjne w technologii EVO, polecane szczególnie do domów jednorodzinnych i małych obiektów. EVO (elektroniczna optymalizacja procesu spalania) w połączeniu z systemem regulacji ISR PLUS zapewnia stałą, dynamiczną regulację armatury gazowej niezależnie od parametrów dostarczanego paliwa.

Jest to możliwe dzięki systemowi automatycznego mieszania poprzez dyszę Venturiego z użyciem odpowiedniej ilości gazu i powietrza. Następnie, dzięki kanałowi wstępnego zmieszania OptiMix mieszanina gazu i powietrza doprowadzana jest równomiernie do palnika.
Efektem optymalizacji procesu spalania jest niska emisja substancji szkodliwych oraz szczególnie długa żywotność aluminiowo-krzemowego wymiennika ciepła.

 

Innowacyjne technologie

Wymiennik ciepła kotła systemu EVO zaprojektowano tak, aby zminimalizować straty energii. Wyjątkiem są wyłącznie fizyczne straty, które podczas eksploatacji kotła są nie do uniknięcia.

Dzięki szerokiemu zakresowi modulacji palnika, przez większą część sezonu grzewczego kocioł EVO pracuje w ciągłym i energooszczędnym trybie pracy. Aluminium dzięki swym niezastąpionym właściwościom fizycznym od wielu lat stosowane jest w technice kondensacyjnej, zaś NANO powłoka wykorzystuje znane w przyrodzie zjawisko nazywane efektem lotosu, czyli zdolność do samooczyszczania się powierzchni.

 

TYPOSZEREG KOTŁÓW


PWHC_PL

WBS-WBC-H

WGB_38-110H

WGB-K

WGB_EVO

WGB-M_EVO

WHBS_WHBC

WHBK